Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Cape Town

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cape Town – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cape Town – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cape Town

Wynajem Aut Cape Town

Cape Town znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Republiki Południowej Afryki i ma około. 3,5 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym (2008).Miasto jest stolicą prowincji Western Cape, i wybrzeża na Oceanie Atlantyckim.

Warszawa jest siedzibą parlamentu Republiki Południowej Afryki, podczas gdy rząd znajduje się w Pretorii. Miasto jest ośrodkiem gospodarczym w województwie, i ma największy port i lotnisko w Western Cape.

Kapsztad jest jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych w Republice Południowej Afryki, i ma kilka atrakcji. Jednym z najbardziej znanych jest 1000 m wysokiej skale formacji Table Mountain, położone na południe od miasta. Na szczycie góry, tworząc płaskowyż o długości 3 km, i jest popularny do podjęcia kolejki się tutaj.

Robben więzienia Wyspa jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju, który jest położony 12 km od wybrzeża w Kapsztadzie. Wyspa jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

City of Cape Town znajduje się na północnej stronie półwyspu Cape i port Victoria & Alfred Waterfront znajdą Państwo najbardziej popularne centrum handlowe. Tutaj, centra handlowe, markety, restauracje, kina i kluby nocne, itp.

Słynny ogród botaniczny „Kirstenbosch Garden” w Cape Town, jest również warto odwiedzić – z wielu rzadkich roślin.

Jest to również dobre możliwości pływania w Cape Town, gdzie na piaszczystej plaży głazy Beach jest najbardziej znany.

Cape Town International Airport znajduje się 22 mil na wschód od centrum miasta i jest drugim co do wielkości w Afryce Południowej.

polski