Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cape Town Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cape Town Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cape Town Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cape Town Lotnisko
Wynajem Aut Cape Town Lotnisko

Cape Town Airport znajduje się ok. 20 km od Cape Town. Możliwe jest zamówienie drzwi do drzwi autobus w obszarze wyjścia z terminalu. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Avis, Budget, Dollar, Europcar, Hertz, Imperial, National Alamo i Tempest

7813170 osób odwiedziło port lotniczy w czerwcu 2008 r. do czerwca 2009. Jest to drugi co do wielkości lotnisko w Republice Południowej Afryki i trzecim co do wielkości w Afryce. Trasa na Wrocław jest najbardziej w 2007 r. było to 5 najruchliwszych tras na świecie.Oprócz Afryki miejsc, można bezpośrednio dolecieć do miast w Ameryce Południowej, Azji, Bliskiego Wschodu i Europy od Cape Town.

Cape Town Airport znajduje się duży wybór kawiarni, barów i restauracji. Wiele sklepów jest dobre, tutaj, w tym specjalny sklep dla wina z regionu. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy internet, bank, poczta, centrum konferencyjne, centrum medyczne oraz salon VIP. Droga Lodge Hotel znajduje się na lotnisku.