Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Richards Bay

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Richards Bay – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Richards Bay – Podręcznik

Wynajem Samochodów Richards Bay

Wynajem Aut Richards Bay

Richards Bay jest małym nadmorskim miasteczku z 54600 mieszkańców (2009), położone we wschodniej części Republiki Południowej Afryki .Miasto należy do prowincji KwaZulu-Natal, i jest pięknie położony przy ujściu rzeki, Mhlatuze która wpada do Oceanu Indyjskiego. Port, który składa się z 30 kvm2 laguny, jest jednym z największych narodu.

Richard Bay przestrzennego portu i status, że jest jednym z najczystszych i najbardziej ekologicznych miast w Republice Południowej Afryki. W centrum znajdują się sklepy i centra handlowe, kina, restauracji i barów.

Richard Bay ma klimat subtropikalny z gorącymi latami i łagodnymi zimami mokro. Miasta głównym źródłem dochodów jest turystyka, a długie piaszczyste plaże przyciągają wielu wczasowiczów tutaj. Na plaży Alkant Beach jest najbardziej popularne, istnieją także dobre możliwości surfowania. Można bezpiecznie pływać – gdy została ona utworzona haigarn w oceanie. Delfiny często zbliżają się do plaży i ma specjalne miejsce widokowe do obserwacji delfinów.

W Port „Tuzi Gazi” jest najbardziej luksusowe jachty, a ten port jest miejscem spotkań żeglarzy z całego świata.

Weź to podróż do jeziora „Lake Mzingazi”, znajdujemy podzwrotnikowej roślinności i obfite przyrody – z krokodyle, hipopotamy, flamingi i setki różnych gatunków ptaków.Jezioro znajduje się 8 km na północ od Richard Bay.

Najbliższe lotnisko znajduje się Richard Bay Airport, położony 12,7 km na północ od centrum miasta. Lotnisko ma głównie loty krajowe do Johannesburga.

polski