Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nelspruit

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nelspruit – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nelspruit – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nelspruit
Wynajem Aut Nelspruit

Nelspruit położony jest w wschodniej części Republiki Południowej Afryki, szczególnie w prowincji Mpumalanga, i ma około 220.000 mieszkańców.Miasto położone jest w żyznym regionie granicy rzeki Limpopo między RPA i Botswana, który jest również granicę między RPA i Zimbabwe.

Nelspruit jest głównym centrum handlowym dla województwa, a w mieście centrum handlowego „River Mall” – z ponad 140 sklepów i restauracji. Miasto ma też kasyno, kino, pola golfowe i piękne ogród botaniczny.

Znana na całym świecie atrakcją turystyczną jest Kruger National Park jest położony na północ od Nelspruit i oferuje piękne krajobrazy i obfite dzikich zwierząt w tym lwy, lamparty, słonie, bawoły i nosorożce.Możesz wybrać do kierowania się do parku narodowego, lub przyłączyć się kierować safari tour. Możliwe jest również, aby przebywać w strefie po parku znajduje się kilka domków i bungalowów.

8 km na północ od miasta Mbombela Stadium – który został zbudowany w 2010 FIFA World Cup.Pojemność stadionu wynosi 40.000 widzów na całym.

Miasto posiada dwa porty lotnicze. Kruger Mpumalanga International Airport znajduje się 25 km na północny wschód od Nelspruit, a przede wszystkim regularne loty doJohannesburga i Kapsztadu.

Nelsprut Airport położony jest na południe od centrum, i trochę czarterowe loty krajowe i