Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rustenburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rustenburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rustenburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rustenburg
Wynajem Aut Rustenburg – Foto: © Herby Honigsperger

Rustenburg znajduje się u podnóża Magaliesberg w prowincji North West, i ma około 400.000 mieszkańców. Miasto słynie z górnictwa i wiele rezerwatów przyrody i parków narodowych w tej dziedzinie. Rustenburg znajduje się na ok. Highveld plateau. 1500 m.

Istnieje wiele atrakcji kulturalnych i historycznych w okolicach miasta, w Rustenburg są stare kościoły Angelican Kościół z 1871 roku i Holenderskiego Kościoła Reformowanego z 1898 roku.

Rustenburg Muzeum warto odwiedzić, gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o lokalnych archeologii i historii. Muzeum mieści się w Ratuszu.

Dużych rezerwatach przyrody w okolicy są popularne miejsca dla turystów. Kgaswane Rezerwat jest położony 5 km od centrum Rustenburg i Madikwe Park Narodowy położony jest 226 km na północny zachód od Rustenburg. Ten park narodowy jest największym skupiskiem słoni w RPA.

Pilanesberg rezerwat przyrody znajduje się 60 km na północ od miasta, i jest 4 największych w kraju. Można spotkać bogatą przyrodę z lwy, lamparty, słonie, nosorożce, bawoły, żyrafy, a ponad 350 różnych gatunków ptaków.

Rustenburg jest gospodarzem Mistrzostw Świata w 2010 w Royal Bafokeng Stadium, która może pomieścić 42.000 widzów.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest OR Tambo International Airport, położony w Johannesburgu – ok. 170 km na południowy wschód od Rustenburg.