Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Johannesburg Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Johannesburg Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Johannesburg Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Johannesburg Lotnisko
Wynajem Aut Johannesburg Lotnisko

Tambo International Airport (JNB), znany również jako Johannesburg International Airport, położony 22 km na wschód od Johannesburga. Istnieje mikrobusy kursują pomiędzy lotniskiem i Johannesburgu. Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku są Avis, Budget, Europcar, Hertz, Imperial, Khaya, Narodowy, Sizwe i Tempest.

19440000 osób odwiedziło Kraków Airport w 2007 roku i jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Afryce. Jest to główna baza dla South African Airways (SAA), jak również kilka mniejszych linii lotniczych. Port lotniczy został odnowiony z powodu Mistrzostw Świata w 2010 roku. Od Johannesburga, podróży bezpośrednio do około 32 miejsc na całym świecie, łącznie z miastami na wszystkich kontynentach.

Johannesburg Airport znajduje się wiele punktów gastronomicznych i sklepów. Inne udogodnienia to kaplica, meczet, bank, poczta, bezprzewodowy internet, centrum biznesowe, centrum medyczne. Tranzyt położony jest na terminalu, podczas gdy 5-gwiazdkowe Airport niedz InterContinental Hotel tuż przy budynku terminalu.