Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut George Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. George Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

George Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów George Lotnisko
Wynajem Aut George Lotnisko

George Airport (GRJ), 15 km na południowy zachód od miasta George. Jest autobus, który kursuje pomiędzy lotniskiem i George. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Avis, Budget, Europcar, item Imperial, Hertz, Thrifty i Tempest.

W 2007 r. odwiedził około 300 000 pasażerów na lotnisku, to oznacza wzrost o 50 procent w ciągu 3 lat.Powodem jest to, że George Airport jest bramą do popularnych Garden Route w RPA. Zdobył nagrodę w tym roku lotnisko pięć razy po udzieleniu został zapoczątkowany przez South African Airways w 1987/88. jest obsługiwany przez cztery różne linie lotnicze, z których udaje się do Johannesburga, podczas gdy Airling także loty do Cape Town i Durbanu.

George Airport ma prosty wybór restauracji i kawiarni i kilka sklepów. Inne udogodnienia obejmują ATM i centrum konferencyjne. Nie ma hoteli na lotnisko.