Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Namibia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Namibia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Namibia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Namibia
Wynajem Aut Namibia

Republika Namibii znajduje się w południowo-zachodniej części Afryki – na wybrzeżu Atlantyku. W kraju 2.100.000 mieszkańców (2009) i graniczy z Angoli i Zambii na północ, na wschód Botswana i RPA na południu.

krajobraz Namibia polega głównie pustynie, sawanny i łańcuchy górskie. Najwyższym szczytem jest Königstein, który jest 2606 m. W kraju jest najczęściej klimat subtropikalny, ale w północno-wschodniej jest tropikalny pas klimatu. Istnieją duże różnice temperatur między dniem i nocą w Namibii, gdzie dni są gorące – często ponad 25 stopni Celsjusza – a temperatury w nocy może spaść poniżej zera.

Kapitał Windhoek znajduje się w kraju i 316 tysięcy mieszkańców (2010).Windhoek jest polityczna, Namibii centrum gospodarczym i kulturalnym – i ważnym węzłem komunikacyjnym. Miasto jest otoczone przez góry i skały. Największą atrakcją turystyczną w stolicy jest „Old Fort” – twierdza w 1890 roku – w którym obecnie mieści Muzeum Narodowego Namibii.

Inne główne miasta w kraju jest Luderitz, Walvis Bay Port miasto, Rundu, Keetmanshoop i Swakopmund.

Namibia największego portu lotniczego Hosea Kutako International Airport, położony 45 km na wschód od stolicy.

Wynajem samochodów w Namibii Windhoek i po niskich cenach. Taniwynajemaut.pl porównanie kilku firm wynajmujących samochody na raz i znajdź najniższą cenę.

Popularne

[vc_basic_grid post_type=”ids” max_items=”10″ style=”all” items_per_page=”10″ show_filter=”” element_width=”2″ gap=”30″ orderby=”date” order=”DESC” filter_source=”category” filter_style=”default” filter_align=”center” filter_color=”grey” filter_size=”md” button_style=”rounded” button_color=”blue” button_size=”md” arrows_design=”none” arrows_position=”inside” arrows_color=”blue” paging_design=”radio_dots” paging_color=”grey” loop=”” autoplay=”-1″ item=”12106″ grid_id=”vc_gid:1433086331270-b5f78de2-b84e-3″]