Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Windhoek

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Windhoek – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Windhoek – Podręcznik

Wynajem Samochodów Windhoek
Wynajem Aut Windhoek

Windhoek, stolica Namibii i usytuowany jest w centrum kraju.Miasto położone jest na wzgórzu, które jest około 1700 metrów nad poziomem morza. Jest to największe miasto i centrum handlowe w Namibii, aw 2007 roku populacja została określona na poziomie prawie 270 000 Miasto zostało zbudowane w 1800 roku i był stolicą Niemiec Southwest Afryki 1892/15.

Windhoek posiada jeszcze opiekować się rząd niemiecki, a architektura jest dzielona pomiędzy nowoczesnymi budynkami i niemieckiego obszaru kolonialnego. Nie tylko architektura świadczy o wpływy niemieckie, ale można zwiedzić niemieckich restauracjach, a wielu także mówią po niemiecku. Christuskirche się piękny kościół, który został zbudowany pod koniec 1800, a St George’s Cathedral jest jednym z najmniejszych kościołów w południowej Afryce. Alte Mount & Państwowego Muzeum jest jednym z najbardziej znanych muzeów w Windhoek, która zajmuje się historią tego miejsca.

Windhuk International Airport jest jednym z najdłuższych na świecie pasów startowych i znajduje się około 45 km poza miasto.