Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kimberley

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kimberley – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kimberley – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kimberley
Wynajem Aut Kimberley

Kimberley jest stolicą Prowincji Przylądkowej Północnej i ma około. 220.000 mieszkańców (2008). Założona w 1866 roku, a pięć lat później, dwa duże diamenty znaleziono w okolicy. Oznaczało to, że miejsce to było atrakcyjne dla górnictwa.

Kimberley największą atrakcją turystyczną jest „The Big Hole” – wielka dziura w ziemi, po usunięciu 3 ton diamentów. „The Big Hole” jest opisane jako największy na świecie ręcznie kopany dziurę.

W Kimberley centrum wiele pięknych wiktoriańskich domów, galerie sztuki, rzeźby, pomniki i muzea. Natural History „McGregor Muzeum jest warte odwiedzenia, z wystawy w zoologii, botaniki, historii, archeologii i antropologii.

Najbliższe lotnisko jest Kimberley lotniska, w odległości 6 km na południe od centrum miasta. Lotnisko posiada bezpośrednie loty do obu Cape Town i Johannesburg.