Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Klerksdorp

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Klerksdorp – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Klerksdorp – Podręcznik

Wynajem Samochodów Klerksdorp
Wynajem Aut Klerksdorp

Położony w północno-zachodniej prowincji Klerksdorp w Republice Południowej Afryki, i ma około 175.000 mieszkańców (2009).Miasto jest centrum finansowym i przemysłowym w prowincji.

Klerksdorp została założona w 1837 i złoty w 1886 r. stwierdzono w tym obszarze. To doprowadziło do gorączki złota – z tysiącami górników złota przybyli do miasta.

Dziś kopalnie złota z 1880 roku główną atrakcją turystyczną w mieście, gdzie Goudkoppie (Gold Hill) – położony w pobliżu autostrady N12 – jest jednym z nich.

Klerksdorp Muzeum Popularna. Muzeum mieści się w budynku pochodzącym z 1891 (który był używany jako więzienie aż do 1970 roku). Można tu obejrzeć ciekawe wystawy eksponatów archeologicznych, geologicznych i historycznych.

Zaledwie 15 km od miasta rezerwat przyrody Faanes Meintjies, który posiada ponad 30 gatunków zwierząt i ca.150 różnych gatunków ptaków.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest OR Tambo International Airport (dawniej znany jako Johannesburg International Airport).Lotnisko znajduje się 177 km na północny wschód od Klerksdorp.