Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Harrismith

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Harrismith – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Harrismith – Podręcznik

Wynajem Samochodów Harrismith
Wynajem Aut Harrismith

Harrismith to urocze miasteczko, położone w centralnej Afryce Południowej – szczególnie w północno-wschodniej części prowincji Wolne Państwo (Free State).Harrismith została założona w 1849 roku i liczy około 100.000 mieszkańców. Miasto leży u podnóża pięknego pasma Drakensberg górach.

Harrismith jest ważnym centrum przemysłowe i handlowe, jest znana z wielu kościołów. Miasta Ratusz – „Harrismith Ratusz” z 1907 roku, jest jedną z atrakcji tutaj, jak również głównej ulicy „Warden Street”. Ogród botaniczny „Drakensberg ogrodzie botanicznym” jest położony 5 km na południe od miasta i jest często odwiedzana atrakcja z alpinarium roślin. W przeciwnym razie, Sterkfontein Dam (3rd największa zapora w Republice Południowej Afryki) był ulubionym miejscem wędkarzy i miłośników sportów wodnych. Sterkfontein Dam znajduje się 25 km na południe od Harrismith.

Ponadto, pole golfowe miasta, dobre warunki do aktywnego wypoczynku – np.. jazda na rowerze, wspinaczki i obserwacji ptaków.

Najbliższe lotnisko jest Durban International Airport, położony ok.. 300 km od Harrismith – nadmorskiego miasta Durban.