Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Amsterdam Schiphol Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Amsterdam Schiphol Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Amsterdam Schiphol Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Amsterdam Schiphol Lotnisko
Wynajem Aut Amsterdam Schiphol Lotnisko

Amsterdamskiego lotniska Schiphol (AMS) jest największym lotniskiem w Holandii.  Lotnisko znajduje się ok.. 9 km na północny zachód od Amsterdamu i ok.. 20 minut samochodem od stolicy.Amsterdam Airport Schiphol jest uważany za lotnisko pasażerskie w obsłudze, i jest jednym z czterech portów lotniczych na świecie z czterema gwiazdkami, w zależności od systemu Skytrax ocena.

Schiphol jest jednym z największych portów lotniczych w Europie (5) i na świecie (14) mierzona w liczbie pasażerów. W 2008 roku lotnisko obsługiwane ponad 47 mln pasażerów. Niektóre linie lotnicze, które mają główną siedzibę tu m.in. KLM, Arkefly, Transavia i Martinair. Więcej tanich połączeń lotniczych oferowanych wcześniej na Schiphol, ale ze względu na wysokie opłaty, wielu zdecydowała przenieść się do mniejszych pobliskich lotnisk.

Schiphol oferuje szeroki wybór restauracji, barów i sklepów, szczególnie w kosmetykach i elektroniki. Lotnisko posiada również szereg udogodnień w tym fotele do masażu, samoobsługowe check-in, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz kasyno. Schiphol posiada również kilka obszarów widok Polderbaan pasa startowego iPanoramaterras znajduje się na dachu.