Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Exeter

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Exeter – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Exeter – Podręcznik

Wynajem Samochodów Exeter
Wynajem Aut Exeter

Exeter jest miastem i stolicą angielskim hrabstwie Devon, położone w południowo-zachodniej Anglii. Miasto położone jest na południu, rzeką Exe, która wpada do kanału La Manche. W 2008 r. ludność szacuje się na ponad 113 000 Exeter to starożytne miasto oraz ze względu na odkrycie Szacuje się, że była Wspólnota Robocza tu od roku 250 pne Kr.

Exeter jest centrum kulturalnym, które ma wiele do zaoferowania, ale jest przede wszystkim zabytkowego miasta. Duża część Starego Miasta została zniszczona podczas 2. II wojny światowej, ale znacznie przebudowany w czas później. Najsłynniejszą budowlą jest piękna katedra z 1200s. Murów miejskich jest także popularną atrakcją i pochodzi w większości z 800, choć są też pozostałości rzymskich murów miasta. Zajęcia: Exeter City Film Festival, Letni Festiwal i parku rozrywki Crealy Great Adventure Park.

Exeter International Airport znajduje się około 9 km od centrum miasta.