Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oxford

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oxford – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oxford – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oxford
Wynajem Aut Oxford

Oxford jest renomowanej uczelni, która należy do hrabstwa Oxfordshire. Miasto jest położone centralnie w południowej części kraju. Istnieje prawie 100 km do stolicyLondyn, który znajduje się w południowo-wschodniej, a rzeki Tamizy i Cherwell biegnie przez miasto.Oprócz tego, że miasto uniwersyteckie, jest to również turystyczne i przemysłowego miasta. Oxford narosły wokół klasztoru na 700 i dzisiaj jest prawie 155 tysięcy mieszkańców (2008).

Oxford to piękne miasto, naznaczone starych budynków, takich jak kościoły i gotycki budynek uniwersytetu. Uniwersytet Oksfordzki jest najstarszym uniwersytetem w krajach anglojęzycznych i została założona w 1200s. Oxford oferuje wiele ciekawych muzeów i istnieją różne wycieczki po mieście, w tym Ghost tour Bill Spectre Trail Oxford w starej części miasta. Autorzy JRR Tolkien i CS Lewis byli z Oksfordu.

Najbliższe lotnisko oferuje regularne loty, Londyn, w odległości ok.. 70 km od Oxford.Jest to największe lotnisko w Wielkiej Brytanii.