Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ipswich

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ipswich – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ipswich – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ipswich
Wynajem Aut Ipswich

Ipswich położony jest w południowo-wschodniej Anglii i jest stolicą hrabstwa Suffolk.Miasto od dawna było ważnym portem i znajduje się na rzece Orwell, około 20 km od ujścia rzeki w Morzu Północnym. Ipswich nie produkowanych wyrobów z ceramiki i wełny od 600, aw roku 1600 było rozwinąć port. Obecnie mieszka ponad 140 000 (2008).

Wizerunek miasta w Ipswich zdominowany przez starych budynków, a większość pochodzi z czasów średniowiecza. Manor Christchurch Dwór z 1548 roku, a szkoły publicznej od 1400 są znajome widoki. Dla tych, którzy chcą doświadczyć typowo angielskich zajazdy, wiele starych i czcigodne w Ipswich, w tym Great White Horse, jak Charles Dickens używane w książce Pickwick Papers. Dzieci mogą bawić się w Kidz-Brytania, podczas gdy dorośli odwiedzić jeden z licznych muzeów miasta.

Podróżnych przybywających drogą powietrzną, polecieć do Norwich International Airport, położony 65 km od Ipswich. Innym rozwiązaniem jest lotnisko Stansted, położony 67 km od hotelu.