Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Liverpool

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Liverpool – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Liverpool – Podręcznik

Wynajem Samochodów Liverpool
Wynajem Aut Liverpool

Liverpool jest jednym z największych miast i znajduje się na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii. Miasto leży na północ od granicy z Walii, w hrabstwie Lancashire nazwie.
Lokalizacja jest centrum miasta, tuż przy ujściu rzeki Mersey na Morzu Irlandzkim i był długo w Wielkiej Brytanii największy port, ale przegrał w konkursie w 1960 roku.Ludność została zmierzona w 2008 r. do prawie 470 000

Liverpool ma wiele do zaoferowania, zarówno starych jak i nowoczesnych. Po raz pierwszy Miasto jest wspomniane w 1191, aw szczególności port jest jednym wielkim muzeum. Budynki, które Cunard, Port of Liverpool oraz St George’s Hall powinny być podjęte na wizytę, aby zrozumieć trochę o historii Liverpoolu i unikalnej architektury.Członkowie The Beatles z Liverpoolu były i tu można przeżyć kilka podróży do Beatles Magical Mystery Tour, oprócz muzeum Beatles Story.

Liverpool John Lennon Airport znajduje się ok.. 12 km poza centrum miasta i nosi nazwę The Beatles i działacz na rzecz pokoju, który został zastrzelony w 1980 roku.