Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Coventry

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Coventry – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Coventry – Podręcznik

Wynajem Samochodów Coventry
Wynajem Aut Coventry

West Midlands Coventry powiatu mienia, które jest centralnie położony w południowej części Anglii. Coventry chodzi. 100 km na północny zachód od miasta uniwersyteckiego Oxford i ponad 150 km na północny zachód od stolicy Londynie. Miasto jest dziewiątym co do wielkości w Anglii i jedenastym największym w Wielkiej Brytanii, a ludność została określona na poziomie prawie 310 000 w 2008 roku.

Lady Godiva, który rzekomo jechał nago przez miasto, założył klasztor benedyktynów z mężem w 1043 Poza bramami tam rozwijać na rynku, który wzrósł do miasta. W średniowieczu Coventry było ważnym miastem z powodu produkcji wyrobów włókienniczych, ale dużo starego miasta została zniszczona w czasie 2. II wojny światowej.Nowoczesny Coventry oferuje wiele atrakcji i uroczystości, w tym rodziny festiwal Godiva Festival International Jazz Festival.

Po tym Coventry Airport został zamknięty w grudniu 2009 roku w Birmingham International Airport, gdzie znajduje się lotnisko. Birmingham International Airport znajduje się ok. 15 km od Coventry i był szóstym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Wielkiej Brytanii w 2007 roku.