Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Portsmouth

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Portsmouth – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Portsmouth – Podręcznik

Wynajem Samochodów Portsmouth
Wynajem Aut Portsmouth

Portsmouth znajduje się na Portsea Islandia daleko na południe Anglii. Miasto należy do hrabstwie Hampshire, położone na zachodzie kraju i jest drugim największym miastem w hrabstwie Hampshire. Portsmouth został założony w 1100S, a dziś jest ich około 200 000 mieszkańców w mieście (2008). Porcie Portsmouth był jednym kraju przez kilkaset lat najważniejsze, zarówno dlatego, że jest bazą dla Royal Navy, a ponieważ najstarszy na świecie suchego doku znajduje się tutaj.

Portsmouth jest mieszanką dawnych i współczesnych z historycznymi i czcigodne port z dużych centrów handlowych oraz bogate życie nocne. Portu jest stary statek, gdzie można pokładzie oraz wiele muzeów. D-Day zajmuje się Muzeum dzień w 1944 roku, kiedy alianci przejął kanał z Portsmouth do Normandii. Piramidy są kryty basen raj dla całej rodziny, a Clarence Pier jest duży park rozrywki z wszystkiego, od jazdy do restauracji.

Southampton Airport jest najbliższe lotnisko i jest ok. 30 km od miasta.