Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Leeds

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Leeds – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Leeds – Podręcznik

Wynajem Samochodów Leeds
Wynajem Aut Leeds

Miasto należy do hrabstwa West Yorkshire Leeds i znajduje się na północ w środkowej Anglii. Leeds jest ośrodkiem dla handlu i transportu, co jest, bo miasto jest związane z portów zachodniej i wschodniej części kraju za pośrednictwem kanałów i rzek. Od Leeds dostał się w 1000, miasto jest liderem w branży tekstylnej. W 2008 r. było ok.. 455 000 w mieście.

Leeds to nowoczesne miasto z historią, która rozciąga się daleko wstecz w czasie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o starych Leeds, istnieje wiele muzeów w mieście, w tym Leeds City Museum oraz Royal Armouries Museum. Oferuje wycieczki Temple Newsam Dom i rolnicze z okresu średniowiecza i nieruchomości należały niegdyś do Henryka VIII. Leeds oferuje teatr, balet i galerie oprócz uroczystości w Leeds International Film Festival i Leeds West Indian Carnival.

Leeds Bradford International Airport oferuje loty do włączenia Europy Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu. Lotnisko znajduje się ok.. 12 km poza centrum miasta.