Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Southampton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Southampton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Southampton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Southampton
Wynajem Aut Southampton

Southampton znajduje się daleko na południe Anglii i jest częścią hrabstwa Hampshire.Miasto leży w Isle of Wight, na górze Southampton Water Bay rozciąga się od Kanału La Manche. Obok miejsca, gdzie spotykają się rzeki Southampton Test i swędzenia. Southampton jest największym miastem w hrabstwie Hampshire z populacją niemal 250 000 (2008).

Historia Southampton sięga czasów rzymskich, które nadal jest dowodem na starym mieście w postaci pozostałości rzymskich murów miasta. Miasto od dawna było ważnym portem i został ranny w czasie 2 II wojny światowej. Oznaczało to, że duża część miasta została zniszczona, ale kilka zabytkowych budynków przetrwały, w tym Muzeum Medieval Merchants House z 1200s. Southampton to również nowoczesne miasto, które oferują dobre warunki handlowe, zorganizowane wycieczki do centrum, pływanie łódką po jeziorze i wiele bujnym parkiem, z których część pochodzi z czasów średniowiecza.

Southampton Airport znajduje się zaledwie 7 km od centrum rdzenia i jest 20. największy port lotniczy w Wielkiej Brytanii.