Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oldham

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oldham – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oldham – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oldham
Wynajem Aut Oldham

Oldham leży na północy Anglii, w hrabstwie Greater Manchester położony na angielskim wybrzeżu.Oldham położone jest około 10 km na północny wschód od miasta Manchester i chodzi. 70 km do Liverpoolu na zachodzie. Oldham jest dość nowe miasto w Anglii i nie zacznie rosnąć przed rewolucją przemysłową w 1700 roku. Dzisiaj ludności mierzone na prawie 105 000 (2008).

Jego historia zaczyna się w 1700 roku i do tego czasu obszar ten był idealny do hodowli owiec. Oldham wyrobił sobie markę w przemyśle tekstylnym i bawełny. Do zabytków należy zauważyć Foxdenton Hall, zbudowany w latach 1700 i Alexandra Park, który został zbudowany w 1865 roku. Galeria Oldham daje gościom dobre wprowadzenie do historii i dziedzictwa, a Saddleworth Muzeum stanowi zrozumienie tego, jak żyli ludzie w przeszłości, jak i wystawa przemysłu włókienniczego.

Manchester Airport znajduje się około 30 km na południe od Oldham i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju spoza dzielnicy Londynu.