Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Burnley

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Burnley – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Burnley – Podręcznik

Wynajem Samochodów Burnley
Wynajem Aut Burnley

Burnley to miasto w hrabstwie Lancashire w Anglii. Powiat położony jest na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii, a Burnley znajduje się na wschód od Lancashire.Rzeki rzeki Calder i rzeka Brun zbiegają tutaj, i to jest około 18 km do miasta Blackburn na zachodzie. Jest ok. 35 km na Manchester, który znajduje się na południe od Burnley.Populacja szacowana jest na ponad 70 000 (2007).

W 1200s Burnley dostał pozwolenie na bieżąco rynek i na koniec 1700 roku miasto miało znacznie wzrosła ze względu na jego ważną rolę w przemyśle bawełnianym.Obecnie istnieje kilka zabytkowych budynków w mieście, w tym średniowiecznej Towneley Hall, w którym mieści się muzeum i galerii. Oprócz miejscowego browaru Moorhouse jest od 1865 roku, granice miasta z bardziej festiwalach, takich jak Burnley National Blues Festival, który jest jednym z największych narodu.

Najbliższe główne lotnisko Leeds Bradford International Airport, położony około 40 km od Burnley. Lotnisko oferuje połączenia do wielu różnych krajów.