Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Jersey Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jersey Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jersey Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jersey Lotnisko

Wynajem Aut Jersey Lotnisko

Port lotniczy Jersey (JER) znajduje się w Saint Peter 7.4 km na północny zachód od stolicy, St Helier na Jersey .Znany jako lotniska bramy do Wysp Normandzkich.Autobus nr 15 pracuje w sposób ciągły pomiędzy lotniskiem a St Helier. Europcar i Hertz wynajem samochodów.

Port lotniczy powstał w 1937 roku. W 2008 r. 1.625.660 pasażerów skorzystało z lotniska Jersey. Większość miejsc z Jersey City w Wielkiej Brytanii i Irlandii , takich jak Londyn , Manchester i Glasgow . 10 różnych linii lotniczych latających do iz lotniska Jersey, w tym British Airways, easyJet i Flybe.

W lecie 2009 r. otworzył zupełnie nowy służbowej, w której, oprócz tradycyjnych towarów bez cła można również kupić dobry wybór lokalnych produktów. Jersey Airport oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Istnieją trzy restauracje i kawiarnia na wyjazd, a miejsce do jedzenia w hali przylotów. Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska.

polski