Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Luton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Luton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Luton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Luton

Wynajem Aut Luton

Luton jest miastem w powiecie ok. Bedfordshire. 50 km na północ od stolicy Londynie .Miasto położone jest w południowej części kraju, i to tak daleko od Luton zarówno Cambridge i Oxford w północno-wschodniej na południowy zachód. W 2008 roku w rejestrze ludności do prawie 194 000 Luton jest starym miastem został założony prawdopodobnie już w 500’s.

Trade miała istotne znaczenie dla miasta i był jednym z pierwszych na rynku. W 1500 rozpoczęła produkcję cegieł, a produkcja rozpoczęła się w 1600. Obecnie istnieje kilka muzeów i starych budynków, które przyczyniają się do show miasta długą historię. Luton muzeów, między innymi, stare produkcji kapeluszy. Blisko Luton jest Woburn Safari Park i Zoo Whipsnade.

Londyn Luton Airport znajduje się 3 km od centrum miasta i oferuje zarówno lotów krajowych i międzynarodowych. Na lotnisko należy do Londynie i Luton i jest czwartym największym w tej dziedzinie po Heathrow , Stansted i Gatwick.

polski