Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Brighton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Brighton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Brighton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Brighton

Wynajem Aut Brighton

Brighton jest często odwiedzanym miastem w hrabstwie East Sussex w Anglii .Miasto położone jest na południu kraju, w pobliżu kanału La Manche. Stolica Londynchodzi. 80 km na północ od Brighton.Miasto jest jednym z największych kurortów nadmorskich w Anglii i był popularnym nadmorskim kurorcie od 1700 roku. Ludności na terenie miasta została określona na poziomie prawie 140 000 w 2007 roku.

Klimat jest tutaj ciepły z dużą ilością słońca, a pod koniec 18. wieku rozpoczął bogatą i chorych, aby przejść do Brighton ze względu na pogodę i na świeżym powietrzu.Strona wzrosła do ekskluzywnego kurortu, zwłaszcza po George IV przeniósł tutaj. Royal Pavilion to piękny i egzotyczny budynek wzniesiony przez Jerzego IV, i nie ma szans na wycieczki z przewodnikiem. Oprócz licznych muzeów, ale także akwarium tutaj, Brighton Sea Life Centre.

Najbliższe lotnisko dla pasażerów i lotów, Londyn Gatwick Airport. To trwa około 45 minut jazdy na lotnisko z Brighton .

polski