Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wolverhampton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wolwerhampton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wolwerhampton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wolwerhampton
Wynajem Aut Wolwerhampton

Wolverhampton to miasto, które należy do angielskiego hrabstwa West Midlands. Miasto położone jest w zachodniej części środkowej Anglii i drugi co do wielkości miasta, Birmingham znajduje się 20 km na południowy wschód od miasta.Wolverhampton został założony przez Lady Wulfruna w 985, a dziś znajduje się ponad 250000 w mieście.Wolverhampton jest jednym z miast, które tworzą Black Country, który jest terminem silnie uprzemysłowionym obszarze Anglii.

Przed rewolucją przemysłową, Wolverhampton rynku, który specjalizuje się w produkcji wełny, ale zaczął później z przemysłu węglowego. Kilka muzeach wstęp do Wolverhampton przemysłowej i historii. Wiele starych budynków są również znaleźć tutaj, w tym kościół św Piotra z 1400. Wickid Animal Adventure jest małe zoo, które jest otwarte prawie codziennie, a Northycote Farm Country Park w 400-letniej gospodarstwa.

Najbliższe lotnisko do regularnych lotów Birmingham International Airport. Lotnisko znajduje się ok.. 30 km na południowy-zachód od Wolverhampton.