Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bolton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bolton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bolton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bolton

Wynajem Aut Bolton

Bolton znajduje się w angielskim hrabstwie lub powiatu o nazwie Greater Manchester .Miasto położone jest 18 km na północny zachód od miasta większe Manchester i obszar położony jest w północno-zachodniej części Anglii .Liczba osób w Bolton na ponad 140   000 w 2008 roku.Kiedy tkaczy z Flandrii osiedlili się w okolicy w 1400, ale nauczył się sztuki tkania na. Długo po Bolton był jednym z wiodących na świecie przędzarek bawełny.

Bolton ma wiele różnych muzeów i innych są w Bolton Muzeów. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić jest wiekowa rezydencja Smithills Hall. To jest stara i uznana budynku z długą historią sięga czasów średniowiecza. Ze względu na swoją historię i mieszkańców oczekuje miejsce jest nawiedzony, a wiele opowieści nigdy nie otrzymał logiczne wytłumaczenie.

Istnieje kilka portów lotniczych położonych w pobliżu Bolton i jeden z nich jest Manchester Airport .Oferuje loty międzynarodowe i lotniska znajduje się ok. 30 km od Bolton.

polski