Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bournemouth

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bournemouth – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bournemouth – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bournemouth

Wynajem Aut Bournemouth

Bournemouth to miasto, które znajduje się w całości w południowej Anglii .Miasto położone jest w hrabstwie Dorset i graniczącej z Kanałem na południe. Bournemouth została założona w 1810 roku, w 2008 r. ludności ponad 160 000 Od połowy 1800 roku, miasto stało się popularnym miejscem rekreacyjnym i basenem. Bournemouth żyją głównie na turystykę, bo klimat jest do najcieplejszych w Anglii, najbardziej słoneczne dni.

To znacznie więcej do zobaczenia i do zrobienia w Bournemouth od plaży zaprasza i miasto znane jest z wielu ogrody kwiatowe i zamków piękne. Autor Mary Shelley jest pochowany na cmentarzu, a miasto oferuje wiele muzeów i działalności. Cała rodzina może cieszyć się w Oceanarium, które jest duże akwarium lub oglądać Bournemouth z góry w balon.

Bournemouth Airport znajduje się ok. 7 km poza centrum miasta, aw 2008 r. uznano za najlepszą na lotniskach w Polsce i trzecie miejsce na świecie.

polski