Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Teneryfa Lotnisko Sør

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Teneryfa Lotnisko Sør – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Teneryfa Lotnisko Sør – Podręcznik

Wynajem Samochodów Teneryfa Lotnisko Sør

Wynajem Aut Teneryfa Lotnisko Sør

Teneryfa South Airport Teneryfa , znany również jako Teneryfa South-lotniska Reina Sofia (TFS), położony 60 km na południe od Santa Cruz w mieście Granadilla de Abona.Możliwe jest podróż autobusem z lotniska do Santa Cruz i innych miejscach na wyspie. Jest 6 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, istnieją Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar, Hertz i Goldcar Europie.

W 2009 roku 7.108.073 osób, które odwiedziły Teneryfa South Airport jest jednym z dwóch portów lotniczych na Teneryfie, gdzie Teneryfa South Airport jest najmniej z nich.Istnieją dobre połączenia autobusowe między dwoma portami lotniczymi. Od Teneryfa South Airport mogą latać do 60 różnych miejsc w Europie.

Teneryfa South Airport znajduje się duży wybór sklepów, w tym sklep wolnocłowy, a także kawiarnie, bary i restauracje. Na lotnisko można także podróży, kaplica, apteki, centrum medyczne, bank, poczta, centrum biznesowe oraz salon VIP. Nie ma hoteli na lotnisku, ale jednym z hoteli w pobliżu hotelu Vincci Teneryfa Golf.

polski