Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Fuerteventura

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fuerteventura – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fuerteventura – Podręcznik

Fuerteventura

Wynajem Aut Fuerteventura

Fuerteventura jest drugą co do wielkości z Wysp Kanaryjskich, położony na Oceanie Atlantyckim u wybrzeży północno-zachodniej Afryki. Wyspa ma 86.642 mieszkańców (2004). Wcześniej na wyspie przemysłu, rolnictwa i rybołówstwa, ale dziś wynika przychodów   głównie z turystyki.Wzdłuż wybrzeża Fuerteventura jest malowniczych miasteczek z ich małych kościołów i kaplic. Stare wiatraki są również cechą wyspy.

Fuerteventura posiada komfortowe przez cały rok temperatury, co powoduje, że słońce i plaża to główne działania turystów na wyspie. Długie, piaszczyste plaże i krystalicznie czystej wody idealnym miejscem do kąpieli, ale także w nurkowaniu i windsurfingu są popularne działalności. Stolicy wyspy o nazwie Puerto del Rosario i ma około. 28.000 mieszkańców.

Lotniska, Fuerteventura Airport znajduje się w tym mieście.Są też takie odkryty park rzeźby z 80 różnych rzeźb, które są warte odwiedzenia.

Jej stolicą jest także znane z najlepszych klubów nocnych na wyspie. Fuerteventura jest wyspą dla rodzin z kilku parków rozrywki, które przyciągają. Możesz iść na wielbłądzie safari, zwiedzanie zoo lub spróbuj zjeżdżalnie znaleźć na parki wodne.

polski