Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gran Canaria Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gran Canaria Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gran Canaria Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gran Canaria Lotnisko
Wynajem Aut Gran Canaria Lotnisko

Lotnisko Gran Canaria (LPA) znajduje się 18 km na południe od stolicy Las Palmas. Są to autobusy między lotniskiem i Las Palmas. Wypożyczalni samochodów, które oferują swoje usługi w Gran Canaria lotniska Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar, Hertz Europie i Goldcar

Lotnisko na Gran Canarii jest największym lotniskiem na Wyspach Kanaryjskich i 5. największy port lotniczy w Hiszpanii po liczbie pasażerów.W 2009 roku odwiedziło 9155670 Gran Canaria Airport. Jest główną bazą linii lotniczych Binter Canarias i obsługuje ponad 70 różnych miejsc.

Gran Canaria Airport znajduje się duży wybór barów, kawiarni i restauracji, kilka sklepów. Inne obiekty na lotnisku Office, kawiarenka internetowa, bank, poczta, plac zabaw dla dzieci, kaplica, sale dla dzieci, sale konferencyjne, apteki i ośrodka zdrowia. Nie ma hoteli na lotnisko.