Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Las Palmas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Las Palmas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Las Palmas – Podręcznik

Las Palmas
Wynajem Aut Las Palmas

Las Palmas jest największym miastem na Wyspach Kanaryjskich. Jest to również administrasjonsby na Gran Canarii, stolicy stanu części i na wyspach Santa Cruz naTeneryfie. Na wyniki ostatniego spisu powszechnego (2006) było 377.056 mieszkańców miasta, co oznacza, że prawie połowa Gran Canaria mieszka w Las Palmas.Miasto, które ma ponad 500 lat, ma wiele historii, aby pokazać. W 1492 roku Krzysztof Kolumb był z wizytą, a zatem jest to szczególnie Columbus Museum of (Casa de Colon). Inne zabytków, naturalne jest, aby wspomnieć o katedrę Santa Ana 1497

To jest turystyka, która jest głównym zajęciem zarówno w Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich i na świecie. dzielnicy Puerto, która otacza portu w Puerto de la Luz, jest słynnym centrum rozrywki. Oto restauracji, barów i klubów nocnych. Jest to również 4 km popularne kąpielisko z Playa de las Canteras. Ok. 100 metrów od plaży istnieje naturalna rafa, który zmniejsza zarówno wysokość fali dla zawodników i odgrywa ważną rolę w dziedzinie ekosystemu.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na Las Palmas i Las Palmas Airport. Jesteśmy zazwyczaj tańsze od samochodu niż nasi konkurenci, bo porównanie znanych firm jak Avis, Budget, Alamo i krajowym. Spróbuj z wyszukiwarki powyżej aby zobaczyć dostępne samochody do wynajęcia i ofert.