Wynajem aut Atlanta Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Atlanta Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Atlanta Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Atlanta Lotnisko
Wynajem Aut Atlanta Lotnisko

Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (ATL) znajduje się 11 km na południe od Atlanty w Stanach Zjednoczonych . Działa zarówno autobusy i pociągi pomiędzy lotniskiem i Atlanta . 13 różnych firm samochodowych znajdują się w Hartsfield-Jackson Wynajem samochodów Center.Wśród firm wynajmu samochodów Hertz są, Sixt, Narodowy, Dolarr, Payless, Avis, Budget i Europcar.

Z 88 mln pasażerów i 970.235 loty były Atlanta Airport największych portów lotniczych w 2008 roku. Jest to główny punkt AirTran Airways i Delta Air Lines. Lotnisko znajduje się w rozwoju i ma być w stanie pomieścić 120 milionów pasażerów rocznie w 2015 roku. Planuje się, że nowy międzynarodowy terminal zostanie ukończony w 2011 roku.

Atlanta Airport ma bardzo duży wybór barów, restauracji, kawiarni i sklepów. Inne udogodnienia obejmują bank, poczta, internet bezprzewodowy, kaplica, ośrodek zdrowia, centrum biznesowe i VIP lounge. Istnieje wiele hoteli na terenie lotniska, w tym Atlanta Airport Marriott, Hi Express oraz Red Roof Inn Airport North.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.