Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tallahassee

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tallahassee – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tallahassee – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tallahassee
Wynajem Aut Tallahassee

Tallahassee jest stolicą stanu Floryda. Znajduje się w północno-zachodnim narożniku państwa, między Pensacola (na zachodnim wybrzeżu) i Jacksonville (na wschodnim wybrzeżu). Nazwa jest indyjską i może być przetłumaczone jako „Stare Miasto”, mimo że powstało dopiero w 1824 roku. Dzięki 171.922 mieszkańców (2008) Tallahassee nie wielkiego miasta przez amerykańskie standardy, chociaż obszarze metropolitalnym mieszka prawie 360 tysięcy osób.

Wśród atrakcji w Tallahassee jest „Old Capitol” – stary budynek Senatu, który w 1978 r. zostało zastąpione przez „The New Capitol”, jest teraz muzeum.

W przeciwnym razie Parku Wakulla Springs popularne. Tutaj były jednymi z pierwszych filmów Tarzan (z Johnny Weissmuller w roli tytułowej) rejestrowane. Pebble Hill plantacji należy również do głównych atrakcji miasta. Pierwotnie typowych plantacji bawełny Południe – które obecnie służy jako muzeum.

Istnieją dwa regionalnych portów lotniczych w Talla Hasse, która ma powiązania z innymi miastami w południowej Stany Zjednoczone : Talla Hasse regionalnego lotniska Tallahassee Commercial Airport.