Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Killeen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Killeen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Killeen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Killeen
Wynajem Aut Killeen

Killeen znajduje się w amerykańskim stanie Teksas, i jest częścią powiatu Bell County. Miasto liczy około 112.000 mieszkańców (2008), i jest geograficznie położony 96 km na północ od Austin, stolicy państwa.

Killeen została założona w 1882 roku, jest dziś najbardziej znanym na bazie wojskowej Fort Hood – który jest jednym z największych w USA – ok. 40.000 żołnierzy.Jako ciekawostkę można wspomnieć, że Elvis Presley był niegdyś stacjonował w Fort Hood, i mieszkał w Killeen na krótszy okres.

Większość miejskich imprez kulturalnych odbywa się na „Killeen Civic and Conference Center – który posiada ponad 2000 odwiedzin.

Atrakcją rodziny w parku wodnego Killeen położony w Park Club Lion’s. Funkcje obejmują zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa i basen.

W przeciwnym razie pole golfowe miasto, korty tenisowe, centrum handlowe i kilka parków i terenów zielonych.

Miasto posiada małe lotnisko – Killeen Fort Hood Regional Airport – znajduje się 14 km na południowy zachód od centrum miasta. Od tego są bezpośrednie loty do Dallas, Houston i Atlanty.