Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Denver

Jeśli planujesz wakacje lub urlop w Denver, nie musisz się martwić, ponieważ istnieje tam szeroki serwis wypożyczalni wynajmujących samochody. Pojazdy są wysokiej jakości, niedrogie i niezawodne. Samochody są dostępne w wypożyczalni na lotnisku lub w okolicy, rezerwacja jest możliwa również przez internet. Wynajęcie jest naprawdę łatwe i szybkie.

Przewodnik po Denver

Wynajem Samochodów Denver
Wynajem Aut Denver

Miasto i hrabstwo Denver jest niesamowitym miejscem i stolicą stanu Kolorado. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w USA. Leży między południowym stokiem Gór Skalistych, Cheyenne, Wyoming od północny i Albuquerque i Nowym Meksykiem od południa. Jest kolebką kultury i posiada wiele unikatowych parków miejskich tego kraju, wliczając w to park Red Rock i amfiteatr. Miasta w pobliżu Denver to Aurora, Colorado Springs i Wichita. 

Liczbę mieszkańców Denver szacuje się na około 716 492, co czyni je 19 najbardziej zaludnionym miastem w USA. Jest to jedno z miast, które wykazało duży przyrost naturalny od roku 2010. Jest doskonałym miejscem do odwiedzenia, ponieważ są tutaj wspaniałe muzea i instytucje kulturalne. Jedno z nich, Muzeum Sztuki, to najnowocześniejszy obiekt znany z kolekcji złóż naturalnych i dom słynnej ocalałej z Titanica Molly Brown. Denver jest także punktem wypadowym do okolicznych ośrodków narciarskich w Górach Skalistych. 

Denver ma średnio 300 słonecznych dni w roku. Usytuowane jest na wschodzie od głównego pasma górskiego i ma więcej gorących, suchych i ciepłych godzin w ciągu dnia niż San Diego czy Miami Beach. Zima jest w Denver bardziej sucha niż Arizonie, a średnia, dzienna, maksymalna temperatura wynosi 8 stopni Celsjusza w lutym. Pola golfowe pozostają otwarte przez cały rok i korzystać z nich można nawet przez 30 dni w styczniu. Średnio, w Denver spada 36 centymetrów śniegu rocznie, mniej więcej tyle samo co w Los Angeles. 

Denver ma niesamowite zaplecze kulturalne i artystyczne. Kompleks Artystyczny Sztuk Widowiskowych w Denver, nagradzany teatr Tony Broadway oraz liczne trasy koncertowe. Ellie Caulkins Opera House, o wartości 92 milionów dolarów, uważana jest za jedną z najlepszych scen akustycznych w kraju. Metro Denver zgromadziło, więcej dzieł sztuki niż znajduje się w jakimkolwiek innym mieście w kraju. W Denver znajdują się tak istotne muzea, jak Muzeum Sztuki Denver, Muzeum Sztuki Clifford, Wings Over the Rockies Air, Muzeum Kosmosu i Centrum Historii Colorado, wymieniając tylko kilka. 

Odkrywaj Denver wypożyczonym samochodem

W Denver jest wiele miejsc, które można odkrywać wynajętym samochodem. Odwiedź Grzbiet Dinozaura, oddalony o 23 kilometrów od Denver, w pierwszym paśmie Gór Skalistych. Jest tutaj ponad 300 śladów dinozaurów z okresu kredy, kilkaset kości dinozaurów jurajskich i wiele innych skamielin zawierających odciski i szczątki roślin. Wewnątrz wzgórza znajduje się ścieżka spacerowa, o długości około 3,2 kilometry, moczary i centrum turystyczne, gdzie goście mogą odwiedzić sklepy z pamiątkami i wystawami. 

Możesz również odwiedzić park Red Rocks i amfiteatr, który znajduje się 30 kilometrów od Denver; jest to jedno z najlepszych miejsc koncertowych na świecie. Jest tu także park, otwarty godzinę przed wschodem słońca i zamknięty po zachodzie słońca. Możesz wędrować po dawnym szlaku handlowym, jeździć na rowerze górskim, jeździć konno szlakiem Czerwonych Skał lub dołączyć do jogi na skałach. Możesz także studiować przeszłość i pochodzenie skał lub obejrzeć film na skałach. A w knajpie o nazwie Red Rock’s Ship Rock Grille możesz coś przekąsić. 

Inne miejsca, które możesz odkryć za pomocą wynajętego samochodu, to restauracje w mieście. Denver jest znane z doskonałych restauracji, których właścicielami są jednocześnie szefowie kuchni. Mają w swojej ofercie jedzenie meksykańskie, japońskie, azjatyckie i chińskie. Najbardziej znana to Frasca Food & Wine, która znalazła się wśród 38 najlepszych restauracji w Ameryce. Inne znakomite miejsca to Basta, Blackbelly Market i The Wolf’s Tailor. 

Lotniska

W mieście Denver znajduje się wiele lotnisk. Należą do nich między innymi Międzynarodowy Port Lotniczy Denver, Centennial Airport (APA), Rocky Mountain Metropolitan Airport, Signature Flight Support, Colorado Air i Spaceport. Międzynarodowe lotnisko w Denver to największe lotnisko, także w Ameryce Północnej. Obsługuje bezpośrednio 215 kierunków, między innymi do Meksyku, Francji, Japonii, Niemiec i Kanady

Międzynarodowe lotnisko Denver jest dwudziestym najbardziej ruchliwym portem lotniczym na świecie i piątym największym w USA. Ma dobre wyposażenie i przyjazny personel, który zajmie się tobą w razie potrzeby. Na dużym obszarze, znajduje się wiele bezpiecznych miejsc parkingowych, sklepy, restauracje i punkty usługowe. Lotnisko oferuje szeroki wybór produktów marek lokalnych i krajowych. 

W związku z tym, że na międzynarodowym lotnisku w Denver znajduje się około 10 dużych wypożyczalni samochodów obsługujących podróżnych z Kolorado. Agencje wynajmu samochodów znajdują się na terenie lotniska i zapewniają bezpłatny transfer do i z terminalu Jeppesen. Dzięki temu możesz dotrzeć do miejsca docelowego bez żadnych problemów. Niektóre z nich można znaleźć w internecie, a inne bezpośrednio po wyjściu z samolotu. Przykładami wypożyczalni samochodów są między innymi Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar. Z nimi z powodzeniem dojedziesz do miasta. 

Ruch uliczny

Drogi w Denver są w dobrym stanie, co zapewnia płynne przejażdżki po mieście. Podobnie jak w każdym innym mieście, Denver ma również niewielki ruch w godzinach szczytu, a najgorszym dniem ze względu na korki jest piątek między 17:00 a 18:00. Najmniejszy ruch jest w poniedziałek, od 06:00 do 07:00. 

Ograniczenie prędkości w Denver wynosi od 105 km/h (65 mil na godzinę) do 120 km/h (75 mil na godzinę) w przypadku autostrad czteropasmowych i 88 km/h (55 mil na godzinę) w przypadku autostrad na obszarach wiejskich (tych które nie są czteropasmowe), 48 km/h (30 mil na godzinę) w dzielnicach mieszkalnych i 64 km/h (40 mil na godzinę) w przypadku otwartych górskich autostrad. Znajdziemy tam dużo miejsc parkingowych, za które pobierana jest również opłata. Opcje parkowania obejmują korzystanie z mobilnych aplikacji parkingowych, bezpłatny parking na ulicy w centrum miasta w niedziele i święta, a także parking przy ulicy w bardzo przystępnych cenach.