Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Japonia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Japonia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Japonia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Japonia
Wynajem Aut Japonia

Japonia znajduje się we wschodniej Azji, Pacyfiku i posiada 127 mln mieszkańców (2008). Japonia składa się z kilku wysp, z których największą jest Kyushu, Shikoko, Honsiu i Hokkaido. Honsiu jest największą wyspą. Ponadto państwo ma ponad 3000 wysp. W kraju na wybrzeżu Morza Japońskiego (w odniesieniu do Pacyfiku).

W krajobrazie Japonii górskich i najwyższych gór – Fuji – znajduje się 3776 metrów nad poziomem morza Klimat jest umiarkowany, z czterech pór roku – tam, gdzie zimy są mroźne. południowym krańcu Japonii, jednak ma subtropikalny klimat morski z ciepłymi zimami i gorącymi latami.

Stolica Tokio jest położony na wschód od wyspy Honsiu, i ma 12 mln mieszkańców.Tokio jest centrum kraju, finansów, handlu i przemysłu. Dwie rzeki Sumida i Tama płynie przez miasto.

Ważniejsze zabytki w świątyni Meiji w Tokio z 1867 r., Pałac Cesarski i Tokyo Tower – wieża widokowa z 333 metrów.

Japonia ma swój unikalny kultury – zarówno w sztuce, muzyce, tańcu i rzemiosła. W kraju również unikalny tradycji kulinarnej. Wielu turystów podróży do Japonii na wiosnę – gdy piękne niowego drzewa w rozkwicie.

Najczęściej odwiedzanych miast w Japonii Tokio, w portowym mieście Hiroshima, Kanazawa, KyotoNagasaki, Nara (wiele buddyjskich świątyń i budowli historycznych), Osaka, Sapporo i Sendai.

Głównych lotnisk w Japonii: Narita International Airport – 60 km na wschód od Tokio, Kansai International Airport – położony 50 km na południowy wschód od miasta Osaka.

Noclegi w Japonii nigdy nie było tańsze. Spróbuj wyszukiwarki i znaleźć zaskakująco niskie ceny za wynajem samochodu w całej Japonii.