Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kobe

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kobe – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kobe – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kobe
Wynajem Aut Kobe

Kobe to miasto 30 km na zachód od Osaki, na wyspie Honsiu. Kobe znajduje się w Osakabukta. Miasto jest stolicą Hyogo głoszenia opinii, i jest częścią obszaru metropolitalnego z Kobe. Ok. 1500000 mieszka w Kobe, który jest jednym z japońskich miast najbardziej ważny port.Kobe ma most połączenie z wyspą Awaji.

Kobe był jednym z pierwszych miast japońskich zaczęli handlować z Zachodem w roku 1868. Kobe Nie dziwi więc, kilka domów w stylu zachodnim. W 1995 roku, Kobe został potrącony przez silne trzęsienie ziemi pomiaru 7,3 stopnia w skali Richtera. wodospady Nunobiki, jeden z największych w Japonii, z siedzibą w Kobe. Goście mogą kolejką linową na górę Rokko, gdzie znajduje się park i wspaniałe widoki Osaka Bay. Kobe ma więcej parków i hodowli kwiatów. Miasto ma też takich atrakcji, jak Muzeum Sztuki Hyogo, browary i produkcji sake.   Kobe organizuje pokazy mody pod koniec sierpnia / września, a festiwal jazzowy w październiku.

Kobe Airport znajduje się 7 km od centrum Kobe, Kansai, i 24 km od Kobe.