Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Osaka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Osaka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Osaka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Osaka
Wynajem Aut Osaka

Osaka położony jest na południowym wybrzeżu Honsiu w Osaka Bay. Osaka jest w Japonii drugim największym miastem i centrum regionu metropolitalnego z Kobe.W Osace znajduje się ok. 2.600.000 mieszkańców (2005). Osaka jest więcej obiektów portowych i przecinają rzeki i kanały.

Osaka był handel na poziomie 6-700, był w średniowieczu znany jako Naniwa. Miasta Zamek został zbudowany w 1853 roku przez Hideyoshi, a dziś muzeum. W Osace istnieje wiele buddyjskich i shintotempler. Ma reputację o Japonii najlepsze jedzenie, napoje i miejsce partii. Od Umeda Sky Building, użytkownicy mogą uzyskać dobry przegląd Osaka w obserwatorium, które znajduje się 173 metrów nad ziemią. Osaka jest jednym z największych na świecie akwariów, Kaiyukan. Osaka również takich atrakcji jak Sumoturnering w połowie marca i muzeum nauki z planetarium.

Kansai International Airport znajduje się 50 km poza Osaka. Był to pierwszy na świecie międzynarodowy port lotniczy poza kontynentem, a znajduje się na sztucznej wyspie w Zatoce Osaka, na południe od Osaki.