Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tokyo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tokyo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tokyo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tokyo
Wynajem Aut Tokyo

Tokio znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Honsiu, na Tokyo Bay. Tokio w Japonii stolica i jeden z największych miastach portowych.Jest częścią największego na świecie obszaru metropolitalnego, Keihin, które ma 34 milionów mieszkańców. Tokio chodzi. 8.500.000 mieszkańców (2006). Tokio jest centrum sieci drogowej i kolejowej. To jest link autostrady między Chibahalvøya i miasta Kawasaki Tokio Zatoka.

Tokio jest jednym z największych światowych centrów finansowych. Jest to również znane jako centrum produkcji elektroniki i samochodów, między innymi Nie niespodziewanie, Tokyo Museum jej energii elektrycznej, TEPCO Museum. Tokio jest również znana z Tokio Disneyland, który znajduje się na wschód od miasta. Tokio ma również takich atrakcji jak Pałac Cesarski w mieście, z ulicy Ginza jest przechowywana jako sąsiada. Borg Graves i cesarz rozmówcy parków miejsca zamieszkania.Miasto ma kilka instytucji kulturalnych, które obejmują Muzeum Narodowe, teatrów i orkiestr symfonicznych i kilku świątyń. Tokyo Tower jest 333 metrów wysokości.

Tokyo Narita Airport znajduje się 60 km na północny wschód od Tokio.