Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kyoto

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kyoto – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kyoto – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kyoto
Wynajem Aut Kyoto

Kioto znajduje się 50 km na północny wschód od wyspy Honsiu, w Osace w Japonii. Kioto jest na koniec Biwasjøen i jest częścią obszaru metropolitalnego z Kobe. 1,5 mln mieszkańców żyje w Kioto (2006).   Miasto położone jest na linii kolejowej między Tokaido Tokio i Osaka.

Kioto słynie jako miejsce, gdzie Protokołu z Kioto, protokołu do tej konwencji, została przyjęta przez ONZ w 1992 roku. Miasto było stolicą Japonii 794-1868, i był centrum cesarskiej rodziny. W związku z tym miasto   kilka budynków historycznych i religijnych, 17 z nich znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.Stary Pałac Cesarski jest jednym z najlepszych przykładów tradycyjnej japońskiej architektury. Kioto ma również setki Shinto i buddyjskich świątyń. Nijo Castle z 1603) to najbardziej znany zamek szogunatu Tokugawa. Ma setki Shinto i buddyjskich świątyń. Miasto jest także ośrodkiem przemysłowym Japonii sztuki i słynie z tkalni jedwabiu, porcelany i prac lakierniczych. Poniżej znajduje się Muzeum Narodowe i Muzeum sztuki. W kwietniu, wiśniowe kwiaty w Kioto.

Osaka Lotnisko 50 km od centrum Kioto.