Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Nagasaki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nagasaki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nagasaki – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nagasaki

Wynajem Aut Nagasaki

Nagasaki znajduje się na zachodnim wybrzeżu Kiusiu. Nagasaki jest stolicą prefektury o tej samej nazwie. Portowego miasta Nagasaki eksportowania dużo węgla, cementu, wyrobów tekstylnych i ropy importowanej.

Nagasaki jest znana bomby atomowej, który został wydany o 9 sierpnia 1945, trzy dni po pierwszej na świecie bomby atomowej hit Hiroshima. 1 / 3 miasta została zniszczona, a 39.000 zabitych i 45.000 rannych. Miasto ma park pokój dla upamiętnienia tego wydarzenia. Nagasaki została założona przez Portugalczyków w 1600 i został cesarskim bazy marynarki wojennej.   Nagasaki jest również ustawienie kawałek Madame Butterfly „Pucciniego. Wśród atrakcji są Nagasakis Oura Kościoła od 1864 roku. Jest uważany za jednego z budynków w Japonii najpiękniejszych i jest znany także jako kościół 26 męczenników. Kościół rzymsko-katolicki jest jednym z najstarszych w Japonii , i został zbudowany na zapomnianych chrześcijan, którzy zginęli w 1597 roku. Inasa Góry, położony 333 m npm można dojechać kolejką linową.

Nagasaki Lotnisko znajduje się 18 km od Nagasaki w centrum miasta Omura.

polski