Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hiroshima

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hiroshima – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hiroshima – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hiroshima
Wynajem Aut Hiroshima

Hiroshima położony jest na wyspie Honsiu, w Otaelven. Ok. 1.100.000 mieszkańców żyje w mieście, z przedmieść populacji 1,6 mln. Hiroszima jest jednym z Japoniiport największych miast.Ponad 2000 mosty sześć kanałów, która dzieli miasto.

Hiroszima jest prawdopodobnie najbardziej znany jest jako miejsce, w którym USA spadły pierwsze bomby atomowej podczas II wojny światowej.6. Sierpnia 1945 został 80.000 zabitych i 60.000 rannych przez miasto 250.000 mieszkańców, gdy bomba wybuchła 600 metrów nad ziemią. Ponieważ miasto zostało odbudowane.Hiroszima jest centrum pokoju, z Peace Memorial Park and Peace Memorial Museum, która wyświetla   atom skutki bomby i jak miasto wyglądało po wybuchu.kopuła Atom jest jedynym, który pozostał stały po wybuchu, a obecnie jest pomnik w parku. Inne atrakcje to zamek, Hiroszima, który jest zrekonstruowany w wersji oryginalnej z 1590 roku. Istnieje również park z drewna wiśniowego i 350 drzew sakura. Pierwszy weekend maja gospodarze festiwalu kwiat miasto muzyki jazzowej. Hiroshima również Muzeum Sztuki.

Hiroshima-Nishi lotniska jest ok.. 4 km od Hiroszimy.