Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chiba

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chiba – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chiba – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chiba
Wynajem Aut Chiba

Chiba jest miastem na wyspie Honsiu, 35 km na wschód od Tokio w Japonii. Chiba znajduje się w Tokyo Bay, jest ważnym portem morskim. Miasto jest stolicą prefektoratet o tej samej nazwie i ma około. 934.000 mieszkańców. (2006)

Chiba jest znana jego jednotorowe, najdłuższy w swoim rodzaju na świecie według Księgi Rekordów Guinnessa. Miasto   jest teknologiby przede wszystkim, i był miejscem na cyberpunk William Gibson powieści Neuromancer.Z wieży Chiba Port Tower, który ma 112 metrów wysokości jest dobry widok na okolicę. Miasto ma takich atrakcji turystycznych jak pałac Chiba, która jest rekonstrukcją, park Aoba no Mori Koen, z kirsebærblomstre. Oto zoo z panda. wylot Mitsui oferuje dobre zakupy.Goście mogą wybrać się na wycieczkę do Disneylandu, lub odwiedzić sztuczna plaża, Inage, który był pierwszym w Japonii. Przedmieściach Baytown jest miejsce, gdzie wielu z TV w Japonii pokazuje zapisane.

Tokyo Narita Airport jest ok. 44 km od Chiba.