Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kanada

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kanada – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kanada – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kanada
Wynajem Aut Kanada

Kanada jest – jeśli spojrzeć poza Alaska (jest to stan w USA ) – cała północna część kontynencie północnoamerykańskim.Łącznej powierzchni prawie 10 mln km2 ziemi pozycję jako drugi największy na świecie (po Rosji ).Wiele Kanada zajmują lasy i jeziora, więc ludności jest „tylko” ok.. 33.000.000. Większość ludzi żyje albo wzdłuż wybrzeża Atlantyku na wschód, wzdłuż wybrzeża Pacyfiku na zachodzie – lub wzdłuż granicy ze Stanami Zjednoczonymi.

Kanada posiada dwa języki urzędowe: angielski i francuski. Trzy grup tubylczych Indian, Eskimosów i Metis jednak mówić we własnym języku, ale są one również w public relations najczęściej posługują się językiem angielskim lub francuskim.

Na takim obszarze duży teren, oczywiście zmian klimatycznych warunków. Kraj nadmorski klimat na zachodzie i w dużej mierze klimat kontynentalny, w części środkowej, południowej i wschodniej – podczas gdy typ dominuje klimat Arktyki na północy, gdzie terenów graniczących z Oceanem Arktycznym.

W stolicy kraju, Ottawie ma około. 823.000 obywateli – podczas gdy największe miasto kraju, Toronto, ma około 2,5 mln (5,6 mln w obszarze metropolitalnym).Ponadto,Montrealu i Calgary (zarówno ponad 1 mln mieszkańców) jest większa niż Ottawa.

Inne duże miasta są EdmontonWinnipegQuebec i Vancouver (które w 2010 r. organizacji zimowych igrzysk olimpijskich).

Największy w kraju lotniska Toronto Pearson International Airport – ale również międzynarodowego portu lotniczego Calgary i Vancouver International Airport ma dużego natężenia ruchu, zwłaszcza przez ludzi, którzy będą na nartach w Górach Skalistych.

Wypróbuj prosty wyszukiwarki i uzyskać zaskakująco niskie ceny notowane na wynajem samochodów w Kanada. Toronto i Vancouver są najbardziej popularne wynajem samochodów miejsc w Kanada.