Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kamloops

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kamloops – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kamloops – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kamloops
Wynajem Aut Kamloops

Kamloops to kanadyjska miejscowość położona na południowy wschód od prowincji British Columbia. W prowincji znajduje się na południowy wschód od granic kraju iStanów Zjednoczonych w południe.Miasto położone jest na tym samym obszarze jak rzeki North i South Thompson Thompson spełnia i staje Thompson River. Jest to około 250 km do Vancouver w południowo-zachodniej, a to trwa prawie 3 godziny jazdy do granicy.Kamloops została założona w 1813 roku, a jej populacja wynosi obecnie prawie 70 000 (2008).

Kamloops oferuje zarówno atrakcji przez cały rok. W zimie, Kamloops pożądane dla jej działalności, jak zimą kuligi i skutery śnieżne i Sun Peaks Resort jest trzecim największym ośrodkiem narciarskim. Popularne działalności należą latem jazda konna, spływy kajakowe i spływy kajakowe i wędkarstwo. Przez cały rok można znaleźć w BC Wildlife Park, który jest mieszaniną zoo i wypoczynek. terminów Kamloops również stary parowóz, który działa niesamowity duch wycieczki wokół Halloween, przytulny wyjazdy zimowe w czasie Świąt.

Najbliższe lotnisko jest nazywany Kamloops lotniska i położony jest ok.. 10 km poza miasto.