Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Vancouver

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Vancouver – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Vancouver – Podręcznik

Wynajem Samochodów Vancouver

Wynajem Aut Vancouver

Vancouver Kanada jest ósmym co do wielkości miasto i największy w kraju zachodnim wybrzeżu z populacją ponad 570 000 (2006).W całym regionie jest domem dla około dwóch milionów mieszkańców, że region ten trzeci co do wielkości w kraju.Vancouver jest najbardziej na południe w prowincji British Columbia. Miasto znajduje się w pobliżu granicy z USA i w Vancouver Islandia.

Vancouver ma wiele do zaoferowania zarówno dla działań zewnętrznych i wewnętrznych. W deszczowe dni można miło odwiedzić jednego miasta wielu muzeów jak Muzeum Vancouver. Tutaj zwiedzający mogą zobaczyć eksponaty z całego świata, w tym mumię z Egiptu .Vancouver jest znane z wielu parków i miasto przygotowane ponad 200 Stanley Park jest jednym z największych na świecie i pakowane w zoo, restauracji, piękne miejsce na piknik, akwarium i wiele więcej.

Vancouver International Airport ma lotów do Europy, Azji, obu Ameryk, jak również loty krajowe.Lotnisko jest drugim co do wielkości w Kanada i znajduje się 12 km poza centrum miasta.

polski