Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Halifax

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Halifax – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Halifax – Podręcznik

Wynajem Samochodów Halifax
Wynajem Aut Halifax

Znajduje się w Halifax w prowincji Nowa Szkocja, Kanada. W prowincji znajduje się na południowy wschód od kraju, na półwyspie, tuż przy granicy północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, a Halifax jest stolicą Nowej Szkocji oznacza Nowa Szkocja.Halifax znajduje się po wschodniej stronie półwyspu i graniczy z Oceanem Atlantyckim. Miasto jest jednym z głównych wolnych portów w ice- Kanada i handlowych w woj.Ludność Halifax mierzy się prawie 360 000 (2008).

Halifax został założony przez Brytyjczyków w 1749, a dziś znajduje się wiele atrakcji, że cześć historii miasta. Historyczne Halifax państwa jest skansen, który pokazuje, jak żyli mieszkańcy ca. 200 lat temu. Od 1976 r., kino pod gołym niebem rozrywkę mieszkańców i gości z kawałkiem Pierwszy Freedom. Halifax twierdzą nawet, że Roanoke Canal Museum i Trail, który następuje po Roanoke River, jest najdłuższy na świecie muzeum. Halifax oferuje liczne piękne parki, które Medoc Mountain State Park i ptactwa wodnego Sylvian Heights Park.

Halifax Stanfield International Airport znajduje się około 35 km poza miasto.