Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Edmonton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Edmonton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Edmonton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Edmonton
Wynajem Aut Edmonton

Edmonton jest stolicą prowincji, znajduje się w prowincji Alberta w południowo-zachodniej części Kanada. Miasto położone jest nad rzeką North Saskatchewan i prawie 300 km na północny wschód od miasta Calgary. Edmonton jest drugim największym miastem w prowincji Calgary z liczbą ludności ponad 710.000 w granicach miasta (2008). Jeśli ktoś oczekuje, że obszar metropolitalny liczba ta wzrasta do ponad 1 000 000 Miasto zostało założone w 1794 roku i stał się miastem w 1892 roku.

Edmonton jest również nazywany festiwalu Kanada, ponieważ z wielu uroczystości odbywają się co roku. Mieszkańcy i turyści mogą się z przyjemnością imprezy sportowe, festiwal filmowy, festiwale żywności, Street Festival wykonawców i wiele więcej. Fort Edmonton Park jest największym zabytkowym Kanada skansen i Dolina Zoo znajduje się ogród zoologiczny z ponad 350 zwierząt. Istnieją duże możliwości zakupów w Edmonton, w tym West Edmonton Mall, największe centrum handlowe w Ameryce Północnej.

Edmonton International Airport znajduje się największy port lotniczy w wielkości i znajduje się około 25 km poza miasto.